W "Pasiece" nr 1/2017 polecamy:

okładka czasopisma Pasieka

Modyfikacja zintegrowanej metody walki z Varroa destructor
Ciepło i duże bogactwo późnojesiennych pożytków powodują znaczne czerwienie matek pomimo stosowania dennic osiatkowanych. Tym samym wypadło bardzo ważne ogniwo w zintegrowanej metodzie leczenia warrozy stosowanej dotychczas przez autora, czyli schładzanie gniazd.

Lecznicze właściwości osypu pszczół
Z ekonomicznego punktu widzenia osyp pszczół jest dla pszczelarzy niekorzystny, jednak możliwość wykorzystania tego produktu do celów leczniczych może te straty znacznie zrekompensować. Oczywiście do celów leczniczych służą wyłącznie pszczoły nienoszące objawów zakażenia roztoczami, bakteriami czy grzybami.

W numerze:

Pasieka na Issuu Baner Biblioteczka dla pszczelarzy z pasj‘

e-Prenumerata - pełny dostęp do książek i artykułów "Pasieki" na www.pasieka24.pl

W portalu www.pasieka24.pl mają Państwo możliwość zapoznania się z fragmentami artykułów publikowanych na łamach czasopisma "Pasieka".

Pełny dostęp do wszystkich artkułów

Usługa e-Prenumerata - pełny dostęp do artykułów "Pasieki" pozwala na dostęp nie tylko do pełnej treści artykułów publikowanych na łamach "Pasieki", ale również książek i  innych publikacji zamieszczonych na łamach portalu.

Korzyści jakie niesie ze sobą e-Prenumerata Pasieki na www.pasieka24.pl:

Opłata za roczny dostęp do
pełnej treści artykułów "Pasieki"
- 45 zł

Konto po opłaceniu jest ważne przez jeden rok!

Usługę pełnego dostępu do artykułów "Pasieki" można zamówić na stronie sklep.pasieka24.pl

Po opłaceniu należności za roczny dostęp do pełnej treści artykułów Pasieki otrzymają Państwo na adres e-mail - dane do logowania się na konto użytkownika z rozszerzonym dostępem do serwisu