W "Pasiece" nr 6/2017 polecamy:

okładka czasopisma Pasieka

Pszczelarstwo za granicą
Nauka nowych sposobów pracy i języków, a także zetknięcie z kulturą obcych krajów to cenne doświadczenie. Jednak wybór państwa i przygotowanie do wyjazdu mogą sprawiać problemy. Rozwiązuje je Piotr Szyszko, pszczelarzący w Kanadzie.

Dlaczego czasami nie widzimy pszczół na rzepaku?
Ostatnio pojawiły się głosy, że pszczoły tracą zainteresowanie uprawami rzepaku. Rzeczywiście na atrakcyjność tej rośliny ma wpływ wiele czynników – od warunków wzrostu po odmianę. Autor radzi na co zwrócić uwagę, wywożąc ule na rzepak.

W numerze:

Pasieka na Issuu Baner Biblioteczka dla pszczelarzy z pasj‘

e-Prenumerata - pełny dostęp do książek i artykułów "Pasieki" na www.pasieka24.pl

W portalu www.pasieka24.pl mają Państwo możliwość zapoznania się z fragmentami artykułów publikowanych na łamach czasopisma "Pasieka".

Pełny dostęp do wszystkich artkułów

Usługa e-Prenumerata - pełny dostęp do artykułów "Pasieki" pozwala na dostęp nie tylko do pełnej treści artykułów publikowanych na łamach "Pasieki", ale również książek i  innych publikacji zamieszczonych na łamach portalu.

Korzyści jakie niesie ze sobą e-Prenumerata Pasieki na www.pasieka24.pl:

Opłata za roczny dostęp do
pełnej treści artykułów "Pasieki"
- 45 zł

Konto po opłaceniu jest ważne przez jeden rok!

Usługę pełnego dostępu do artykułów "Pasieki" można zamówić na stronie sklep.pasieka24.pl

Po opłaceniu należności za roczny dostęp do pełnej treści artykułów Pasieki otrzymają Państwo na adres e-mail - dane do logowania się na konto użytkownika z rozszerzonym dostępem do serwisu