W "Pasiece" nr 3/2017 polecamy:

okładka czasopisma Pasieka

Rolniczy handel detaliczny – nowa forma sprzedaży produktów rolnych
RHD, czyli rolniczy handel detaliczny – w jakim stopniu odnosi się do pszczelarzy, czego dokładnie dotyczą ustalone limity, czy trzeba posiadać grunt, aby w ramach RHD sprzedawać produkty pszczele? Na te i wiele innych pytań odpowiada Emil Szymański.

Jak zorganizować pszczelarskie wędrówki?
Ostatnio coraz częściej słyszy się o konfliktach pomiędzy pszczelarzami wędrownymi a właścicielami pasiek stacjonarnych lub pomiędzy pszczelarzami przywożącymi pszczoły na pożytek. Mówi się nawet o aktach wandalizmu. Jak zapobiegać takim sytuacjom – radzi Michał Piątek.

W numerze:

Pasieka na Issuu Baner Biblioteczka dla pszczelarzy z pasj‘

e-Prenumerata - pełny dostęp do książek i artykułów "Pasieki" na www.pasieka24.pl

W portalu www.pasieka24.pl mają Państwo możliwość zapoznania się z fragmentami artykułów publikowanych na łamach czasopisma "Pasieka".

Pełny dostęp do wszystkich artkułów

Usługa e-Prenumerata - pełny dostęp do artykułów "Pasieki" pozwala na dostęp nie tylko do pełnej treści artykułów publikowanych na łamach "Pasieki", ale również książek i  innych publikacji zamieszczonych na łamach portalu.

Korzyści jakie niesie ze sobą e-Prenumerata Pasieki na www.pasieka24.pl:

Opłata za roczny dostęp do
pełnej treści artykułów "Pasieki"
- 45 zł

Konto po opłaceniu jest ważne przez jeden rok!

Usługę pełnego dostępu do artykułów "Pasieki" można zamówić na stronie sklep.pasieka24.pl

Po opłaceniu należności za roczny dostęp do pełnej treści artykułów Pasieki otrzymają Państwo na adres e-mail - dane do logowania się na konto użytkownika z rozszerzonym dostępem do serwisu