W "Pasiece" nr 5/2017 polecamy:

okładka czasopisma Pasieka

Pożytki pełni lata – lipa drobnolistna i jeżyna leśna
W lecie zazwyczaj pozyskuje się miód z lip lub gryki. Co jednak zrobić, gdy w pobliżu naszej pasieki brakuje tych roślin? Czy warto wywozić ule na alternatywny pożytek jeżynowy? Odpowiedzi udziela Michał Piątek w swoim artykule.

Mellityna w walce z wirusem HIV
Wirus HIV wywołuje jedną z najstraszniejszych chorób, z jaką przyszło się zmierzyć ludzkości – AIDS. Dlatego naukowcy sięgają do różnych źródeł w poszukiwaniu leku przeciwko temu wirusowi. Odkryto, że mellityna zawarta w jadzie pszczelim zaburza proces replikacji HIV. Czy to kolejny krok do opracowania skutecznego leku?

W numerze:

Pasieka na Issuu Baner Biblioteczka dla pszczelarzy z pasj‘

e-Prenumerata - pełny dostęp do książek i artykułów "Pasieki" na www.pasieka24.pl

W portalu www.pasieka24.pl mają Państwo możliwość zapoznania się z fragmentami artykułów publikowanych na łamach czasopisma "Pasieka".

Pełny dostęp do wszystkich artkułów

Usługa e-Prenumerata - pełny dostęp do artykułów "Pasieki" pozwala na dostęp nie tylko do pełnej treści artykułów publikowanych na łamach "Pasieki", ale również książek i  innych publikacji zamieszczonych na łamach portalu.

Korzyści jakie niesie ze sobą e-Prenumerata Pasieki na www.pasieka24.pl:

Opłata za roczny dostęp do
pełnej treści artykułów "Pasieki"
- 45 zł

Konto po opłaceniu jest ważne przez jeden rok!

Usługę pełnego dostępu do artykułów "Pasieki" można zamówić na stronie sklep.pasieka24.pl

Po opłaceniu należności za roczny dostęp do pełnej treści artykułów Pasieki otrzymają Państwo na adres e-mail - dane do logowania się na konto użytkownika z rozszerzonym dostępem do serwisu