fbpx

NEWS:

w wydaniu tradycyjnym (papierowym) strona: 6

Kampania społeczna „Podziękuj Pszczole”

Fundacja Apikultura angażuje nauczycieli, edukatorów i pszczelarzy w kampanię „Podziękuj Pszczole”. Też możesz do niej dołączyć (na propagatorów akcji czekają gadżety).

Kampania ma na celu uświadomienie, jak ważne są pszczoły w naszym życiu. Rzetelna praca zapylaczy sprawia nie tylko, że jedzenie na naszym stole i bawełniane ubrania są tanie (i że w ogóle są), ale także, że możemy się cieszyć bogatą i różnorodną przyrodą, nie wspominając o produktach pszczelich, takich jak miód czy propolis. Wydawnictwo Pasieka wspiera kampanię i już wkrótce w naszych mediach społecznościowych zobaczycie dużo materiałów edukacyjnych na ten temat, które będziecie mogli udostępniać, by uczyć klientów i znajomych o pszczołach.

Co zrobić, by wziąć udział w kampanii?

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie sobie i (lub) swoim bliskim, na którym pozujecie z produktem, który zawdzięczamy pszczole np. z kawą, truskawkami, jabłkami itd., wrzućcie je na media społecznościowe i opatrzcie hasztagiem #podziękujpszczole.


Fot. Apikultura

Im więcej zdjęć i hasztagów, tym większe zasięgi kampanii i tym więcej ludzi dowie się o tym, jak ważne są zapylacze w naszym życiu. Po wstawieniu zdjęcia z #podziękujpszczole wolontariusz lub wolontariuszka fundacji Apikultura skontaktuje się z Tobą i przekaże certyfikat potwierdzający Twój udział w kampanii!

Pamiętajmy, że jednym z najlepszych sposobów pomocy pszczołom jest nie tylko edukacja, lecz także nasadzanie roślin miododajnych.

Więcej na Apikultura.pl


 Wydanie tradycyjneZamów prenumeratę czasopisma "Pasieka"