NEWS:
NEWS:
Martyna Walerowicz
Pszczoły i my jesteśmy osadzeni w przyrodzie. W ostatnim stuleciu zaczęliśmy zmieniać środowisko, doprowadzając do szóstego masowego wymierania gatunków w dziejach Ziemi. I może niektórzy uważają, że nie mogą nic zmienić, ale to nieprawda!
Obecnie ogrody to jałowe pustynie – ścięte trawniki i smutne tuje. Jak zmienić je w „fontanny nektaru” przyjazne środowisku, jednocześnie dające nam plony owoców, warzyw i ziół? Autorka odpowiada na to pytanie! Dowiesz się nie tylko, jakie rośliny miododajne sadzić w swoim ogrodzie, lecz też jak o nie dbać. Odkryjesz, jak prowadzić pomidory, by dały obfity plon, jak robić własne sadzonki roślin miododajnych i kiedy je sadzić, a także jak zaprojektować ogród, by wygodnie się z niego korzystało.
Książka podzielona jest na miesiące. Na początku każdego umieściliśmy listę czynności, które warto zrobić w danym czasie. Pod nimi znajduje się spis przydatnych w tym okresie rzeczy. Poza tym zostawiliśmy miejsce na własne podpunkty. Na końcu książki zamieściliśmy szczegółowe listy roślin, które nadają się na trzy różne typy wymagających gleb. Zmień swój ogród i pomóż przyrodzie!
K2000 - Jak prowadzić ekoogród - sprawdź dostępność książki w sklepie Pasieki
EBOOKK2000 - Jak prowadzić ekoogród - sprawdź dostępność e-booka w sklepie Pasieki